Nowy iPhone w sieci Komputronik

121 0

iPhone 6s

Zaprezentowane oficjalnie z początkiem września iPhone 6s i 6s Plus  trafiły do przedsprzedaży w sieci Komputronik.

Każdy z modeli można kupić w trzech wersjach: 16, 64 i 128GB. Ich cena to odpowiednio: 3 199 zł, 3 699 zł i 4 199 zł. Zainteresowani wersją z Plusem, czyli większym, 5,5-calowym wyświetlaczem, do powyższych cen muszą doliczyć 500 zł.

Smartfon wyposażono w stworzony z myślą o tym modelu 64-bitowy procesor A9, gwarantując tym samym wydajność osiąganą na komputerach stacjonarnych. Fani gier i wymagających graficznie aplikacji docenią do 70% szybszy procesor główny (CPU) i nawet do 90% szybszy procesor graficzny (GPU).

Technologia 3D Touch sprawia, że wyświetlacz wyczuwa siłę nacisku, co ułatwia i przyspiesza wykonywanie wielu kluczowych czynności. Udoskonalono także czujnik Touch ID, który teraz znacznie szybciej i sprawniej odczyta nasze linie papilarne i odblokuje telefon.

iPhone 6s_1

iPhone nieodłącznie kojarzony jest z robieniem zdjęć. Nic więc dziwnego, że w nowych modelach udoskonalono także opcje temu służące. Dzięki 12-megapikselowej kamerze iSight można wykonać ostre i bogate w szczegóły zdjęcia oraz nagrać filmy w rozdzielczości 4K. Fanom „selfie” z pewnością przypadnie do gustu 5-megapikselowa kamera FaceTime HD, która wykona wysokiej jakości autoportrety. Z kolei funkcja Live Photos pozwoli ożywić wspomnienia i animować statyczną fotografię, dzięki uchwyceniu  momentu tuż przed i zaraz po wykonaniu zdjęcia.

Wszystkie nowości zamknięto w niezwykle wytrzymałej obudowie z nowego stopu aluminium, używanego w przemyśle lotniczym. Telefony dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych: srebrnej, złotej, w gwiezdnej szarości oraz w nowym odcieniu różowego złota.

źródło: Komputronik

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *