Nowe Galaxy od Samsunga

131 0

Samsung

Samsung poinformował, że smartfony GALAXY E7 i GALAXY E5 zadebiutują na rynku w Indiach. GALAXY E7 iGALAXY E5 stworzono z myślą o młodszych użytkownikach korzystających z mediów społecznościowych. 

Samsung1

Smartfony E7 i E5 zostały wyposażone w ekran High Definition Super AMOLED dla uzyskania lepszej jakości obrazu, wydajny aparat z przodu o rozdzielczości 5 megapikseli zapewniający ciągłość wykonywania zdjęć oraz energooszczędny tryb Ultra Power Saving. Model E5 będzie dostępny w kolorach białym, czarnym i brązowym, natomiast model E7 w białym, czarnym i niebieskim. Ponadto wygodę użytkowników dodatkowo zwiększa możliwość korzystania z dwóch kart SIM.

Samsung5

Smartfony GALAXY E5 i GALAXY E7 są wyposażone w wyświetlacz Super AMOLED, który gwarantuje obraz o żywych barwach z głębokim kontrastem, lepsze kąty widzenia oraz krótkie czasy reakcji. Zarówno model GALAXY E7, jak i GALAXY E5, zostały wyposażone w aparat o rozdzielczości 5 megapikseli umieszczony na przedniej ściance, który daje użytkownikowi gwarancję wykonywania autoportretów dobrej jakości. Smartfony GALAXY E5 oraz GALAXY E7 oferują funkcje, takie jak autoportret szerokokątny, możliwość wykonywania autoportretów gestem dłoni lub poleceniem głosowym oraz możliwość poprawienia wyglądu twarzy, które umożliwiają wykonywanie wysokiej jakości zdjęć w prosty sposób. Funkcja Wide Selfie dostępna w aparacie umieszczonym z przodu pozwala użytkownikom na wykonywanie autoportretów pod kątem 120 stopni.

Samsung2

Ich grubość wynosi 7,3 mm, umożliwia obsługę smartfona jedną ręką. Oprócz tego nowe smartfony są wyposażone w popularne funkcje dostępne tylko w urządzeniach GALAXY, takie jak energooszczędny tryb Ultra Power Saving, tryb Private i Multiscreen (obsługa wielu ekranów).

źródło: Samsung

Related Post

Miliardy z aplikacji

Posted by - 11 stycznia 2015 0
Całkowita sprzedaż Apple’a w App Store wzrosła o 50 proc. i osiągnęła poziom około 15 mld USD – informuje Puls Biznesu.…

Chuwi LapBook 14.1 oficjalnie

Posted by - 22 grudnia 2016 0
Chuwi oficjalnie zaprezentowało dzisiaj swój najnowszy sprzęt Chuwi LapBook 14.1 – laptop w atrakcyjnej cenie i z solidnymi podzespołami. Najnowszy…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *