Nowa jakość bezprzewodowych słuchawek

102 0

BackBeat Sublime Black Case

Plantronics wprowadza dziś do oferty BackBeat SENSE: inteligentne, bezprzewodowe słuchawki, które na nowo definiują możliwości nagłownych słuchawek stereo oraz poczucie komfortu i doskonałości. BackBeat SENSE jest optymalnym połączeniem lekkich materiałów, najlepszej w swojej klasie żywotności baterii, technologii inteligentnych sensorów, stylu oraz tego wszystkiego, co kryje się za logo Plantronics. Słuchawki BackBeat SENSE są już dostępne w sprzedaży na całym świecie.  

 

“Od świtu do zmierzchu ludzie korzystają z multimediów w trybie mobilnym i potrzebują wygodnych słuchawek, które są tak lekkie, iż mogliby zapomnieć, że mają je na głowie”, powiedział Stuart Bradshaw, szef działu konsumenckiego i rozwoju biznesu w firmie Plantronics. “Wprowadzając do oferty BackBeat SENSE, dajemy entuzjastom muzyki możliwość obcowania z nowymi emocjami, opartymi na technologii inteligentnych sensorów, które przenoszą użytkownika do realistycznego świata  dźwięków”.

Co czyni BackBeat SENSE tak wyjątkowymi? Wbudowany, inteligentny sensor automatycznie zatrzymuje odtwarzanie muzyki, gdy zdejmujesz słuchawki, co przekłada się na oszczędność baterii, a kiedy słuchawki znów znajdą się na głowie dźwięki powracają. Inteligentne parowanie sprawia, że łączenie i przechodzenie między kilkoma urządzeniami staje się niezwykle łatwe i szybkie. Słuchawki mogą być także połączone z dwoma urządzeniami jednocześnie. Stonowane dźwięki alarmów dotyczących baterii, statusu połączenia i wielu innych funkcji informują użytkownika w nieinwazyjny sposób. Wszystkie przyciski funkcyjne zgrupowano na jednym nauszniku, dzięki czemu sterowanie funkcjami jest łatwiejsze i bardziej intuicyjne. Słuchawki pracują do 18 godzin na jednym ładowaniu baterii.

BackBeat SENSE to także nowatorski design, zapewniający radość użytkowania przez całą dobę. Unikalna, opatentowana opaska została zaprojektowana w ten sposób, aby pasowała do 99% rozmiarów głowy, a symboliczna waga słuchawek i eliminacja nacisku powodują wrażenie prawdziwego komfortu. BackBeat SENSE ważą zaledwie 140 gram, a więc tyle co smartfon i zarazem o połowę mniej niż większość dostępnych na rynku bezprzewodowych słuchawek nagłownych1. Miękka jak poduszka powierzchnia nausznika styka się z uchem użytkownika zwiększając komfort odsłuchu. Słuchawki można także wygodnie nosić wokół szyi w momencie, gdy nie słuchamy muzyki.

Dodatkowe zalety słuchawek BackBeat SENSE:

  • Signature Plantronics audio – dynamiczne sterowniki tworzą optymalną równowagę pomiędzy basem, wysokimi , średnimi i naturalnymi tonacjami dając poczucie radości z obcowania z ulubiona muzyką.
  • Zaawansowany Bluetooth klasy 1 pozwala na kontrolowanie dwóch połączonych ze słuchawkami smartfonów lub tabletów do 100m/100m2 na zewnątrz, a więc na dystansie równym długości boiska piłkarskiego.
  • Podwójny mikrofon z HD Voice zapewnia krystalicznie czystą jakość rozmów, a także interakcję z asystentami głosowymi, takimi jak Siri, Google Now, Cortana czy komunikatorem Skype.
  • Technologia OpenMic™ znajduje zastosowanie w tych momentach, gdy użytkownik potrzebuje mieć kontakt z otoczeniem zewnętrznym. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby dzięki OpenMic słyszeć dźwięki płynące z otoczenia bez utraty ani jednego bitu.
  • Składane nauszniki BackBeat SENSE sprawiają, że słuchawki można w łatwy sposób transportować i przechowywać, a trwałe etui posiada dodatkową kieszonkę na kabelek do ładowania.

 

źródło: Plantronics

 

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *