Netia i GTS zbudują sieć dla Poczty

106 0

Netia i Poczta

Konsorcjum, którego liderem jest Netia, zawarło z Pocztą Polską umowę, na mocy której blisko 5 tysięcy placówek Poczty zostanie połączonych nowoczesną siecią transmisji danych. Oferta złożona przez Netię i GTS Poland pozwoli zaoszczędzić Poczcie Polskiej kilkadziesiąt milionów złotych w skali czteroletniego kontraktu.

Sieć rozległa WAN połączy ze sobą 4700 placówek Poczty Polskiej w całym kraju. Zgodnie z warunkami umowy powstanie ona w ciągu 12 miesięcy. Usługi będą realizowane przez okres 4 lat.

W warunkach zamówienia zawarto nie tylko szczegółowe wymogi techniczne sieci, dotyczące także zachowania najwyższych standardów niezawodności i bezpieczeństwa jej działania, ale także zapisy uzależniające wynagrodzenie wykonawców od szybkości realizacji prac wdrożeniowych. Taka konstrukcja umowy sprawia, że wszystkim stronom umowy zależy na jak najszybszej jej budowie i oddaniu do użytku.

źródło: Netia

Related Post

Wyniki finansowe Play

Posted by - 14 listopada 2019 0
Operator podał wyniki za III kwartał i 9 miesięcy tego roku Najważniejsze dane finansowe •W III kw. przychody operacyjne osiągnęły…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *