Navitel Navigator w dystrybucji PC Factory

88 0

 

 Navitel voucher_promo

Navitel Poland, filia wiodącego dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, podpisał umowę dystrybucyjną z wrocławską spółką PC Factory, na mocy której kody licencyjne w postaci voucherów Navitel dystrybuowane będą za pośrednictwem sieci handlowych  na terenie całego kraju.

  

– Cieszymy się, że tuż po otwarciu polskiego oddziału firmy możemy się pochwalić nawiązaniem współpracy, dzięki której nasze rozwiązania nawigacyjne będą dostępne szeroko w kanale retail jak i kanale operatorskim. Mamy bardzo dobry produkt w przystępnej cenie, dlatego jesteśmy przekonani,  że dzięki doświadczonemu partnerowi na rynku detalicznym w niedługiej perspektywie nasz udział w tym segmencie będzie się stale powiększał  – ocenia Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Polska.

 

Firma PC Factory jako oficjalny dystrybutor marki Navitel odpowiadać będzie za wprowadzenie produktów do największych sieci sklepów z elektroniką konsumencką w Polsce. Dzięki doświadczeniu oraz pozycji lidera w kanale retail spółka oferuje dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Firma PC Factory świadczy również usługi dodatkowe, takie jak sprzedaż wiązana czy sprzedaż w zestawach, a także działania promocyjne w placówkach handlowych odciążając marketing klienta.

 

Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

źródło: Navitel

Related Post

Meizu MX6 już oficjalnie!

Posted by - 19 lipca 2016 0
Po wszystkich „przeciekach” i plotkach Meizu MX 6 zostało oficjalnie zaprezentowane. Czy było na co czekać? Przejdźmy od razu do…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *