Navitel Navigator dostępny w sieci LAMEX

93 0

Navitel Smartphone&Tablet_02

 

 

NAVITEL Poland, filia dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, powiększa dostępność swoich voucherów z kodami aktywacyjnymi do aplikacji nawigacyjnej Navitel Navigator o kolejną sieć sprzedaży, firmę LAMEX.

 

 

 

– Budowa stabilnej struktury sprzedaży polega na udrożnieniu jak największej liczby kanałów dystrybucji, dlatego nie mogło zabraknąć naszych produktów w ofercie firmy LAMEX, która na polskim rynku ma długoletnią tradycję – podkreśla Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Poland.

 

Spółka LAMEX zasłynęła jako generalny dystrybutor globalnych brandów z segmentu elektroniki użytkowej, a od wielu lat poszerza portfolio produktowe o akcesoria i osprzęt. Już w czerwcu będzie można za pośrednictwem tej firmy zamówić vouchery Navitel Navigator, które aktywują mapę Polski i zapewniają dożywotnią aktualizację.

Mapa Polski liczy 645 421 km węzła drogowego i 238 067 punktów POI. Aplikacja działa także w trybie offline, dzięki czemu nie korzysta z transferu danych i oferuje szereg usług dodatkowych, zintegrowanych z programem – informacje pogodowe, możliwość rezerwacji noclegu korzystając z ofert serwisu Booking.com czy wbudowany komunikator, poprzez który użytkownicy mogą udostępniać sobie swoją obecną lokalizację czy ostrzegać się o zdarzeniach drogowych. Głosu do aplikacji użyczył Zbigniew Urbański, popularny prezenter telewizyjny i znawca nowinek technologicznych, co sprawia, że precyzyjne wskazówki dojazdu wspomagają czytelny interfejs programu. Cena vouchera wynosi 49.99 zł.

 

Related Post

Blu Life One X2 zapowiedziany

Posted by - 23 września 2016 0
Blu Life One X2 to następca zeszłorocznej konstrukcji amerykańskiego producenta, który słynie z niedrogich i solidnych konstrukcji. Blu Life One…

Nintendo zapowiada New 2DS XL!

Posted by - 28 kwietnia 2017 0
Nintendo jest ostatnio w znakomitej formie. Udane wejście na rynek smartfonów, świetna premiera Switch i wysoko oceniania Zelda. Przez możliwości…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *