myPhone Simply 2 w sieci sklepów Biedronka

178 0

myPhone simply2_kolory

Od dzisiaj w sklepach sieci Biedronka dostępny jest najnowszy telefon polskiego producenta myPhone Simply 2. To propozycja dla osób szukających prostego w obsłudze telefonu komórkowego, którym swobodnie można posługiwać się do komunikacji z najbliższymi.

model myPhone Simply 2 to telefon z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 1.77 cala. Na bocznych krawędziach znajduje się suwak odpowiadający za blokadę klawiatury oraz przyciski głośności, a na tylnej części obudowy ulokowany został przycisk SOS, służący do awaryjnego wezwania pomocy. Posiada funkcję dual SIM, pozwalającą na korzystanie z dwóch kart SIM.

 

Obsługę telefonu ułatwia klawiatura złożona z dużych i czytelnych przycisków, którą nawigujemy po prostym menu. Telefon posiada funkcję latarki, Bluetooth, radio FM oraz podstawowe narzędzia, takie jak zegar, alarm, organizer czy kalkulator. Możliwa jest również obsługa kart pamięci microSD.

 

W zestawie znajduje się baza ładująca, co stanowi ułatwienie dla osób chcących uniknąć wielokrotnego podłączania kabla do telefonu, a bateria Li-Ion o pojemności 800mAh gwarantuje długi czas czuwania.

myPhone simply2_front

W skład zestawu promocyjnego wchodzi karta startowa sieci TuBiedronka – „100 ekstra złotówek”, umożliwiająca bezpłatne połączenia w ramach sieci TuBiedronka oraz tanie połączenia do innych operatorów.

Cena zestawu to jedyne 79 złotych, a telefon występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: czarny oraz biały. Oferta dostępna jest od 1 października do wyczerpania zapasów w sklepach sieci detalicznej Biedronka. Telefon objęty jest gwarancją producenta.

źródło: myPhone

 

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *