Mobilność w miejskiej przestrzeni

142 0

_tablet_podstawka

Canyon z myślą o wygodzie użytkowników wprowadza do oferty gamę funkcjonalnych gadżetów, które ułatwią korzystanie ze smartfonów i tabletów w miejskiej aglomeracji.

– Bycie mobilnym nie oznacza rezygnacji z posiadania dodatkowych akcesoriów podnoszących funkcjonalność urządzeń, z których na co dzień korzystamy. Mam tu na myśli nie tylko bezprzewodowe słuchawki, ale także designerskie podstawki pod tablet, z wbudowanymi w konstrukcję obudowy głośnikami stereo, które możemy zabrać ze sobą do miejskiego parku czy młodzieżowej kawiarni, a także wygodne w transporcie banki energii mogące poratować rozładowanego smartfona – wylicza Adam Rosiak, Product Line Sales Manager Canyon.

 Canyon_miejski_styl

Na krajobraz miejskiej aglomeracji składają się tysiące osób, które w trybie mobilnym używają smartfonów i tabletów do różnorodnych zastosowań. Jak pokazują badania coraz więcej aktywności w social mediach generują właściciele urządzeń mobilnych. Zdecydowana większość młodych ludzi w pamięci telefonu przechowuje ulubioną muzykę i aplikacje, a także chętnie korzysta z rozrywki online. Zapatrzony w ekran tabletu student odpoczywający na parkowej ławce, dbająca o formę, biegająca ze słuchawkami na uszach młoda mama czy popijający poranną kawę manager surfujący w internetowej przestrzeni za pomocą bezprzewodowej klawiatury – to charakterystyczne widoki dla cywilizacji zżytej z elektroniką użytkową.

Canyon_słuchawki

Designerskie akcesoria do urządzeń mobilnych mogły być nawet inspiracją dla współcześnie rozwijanego trendu elektroniki ubieralnej. Projektanci marki Canyon zawsze stawiali na połączenie funkcjonalności z niebanalnym wzornictwem, gdyż dla młodych ludzi słuchawki, głośniki czy inne gadżety traktowane są jak część ubioru, stąd niezwykle ważna jest kolorystyka i wygląd.

źródło: Canyon

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *