Konftel 55 i 55W – przystawki konferencyjne integrujące platformy UC

114 0

Firma KONTEL przedstawiła nową funkcjonalność przystawek konferencyjnych Konftel 55 i 55W, które dzięki aktualizacji oprogramowania stały się kompatybilne z trzema wiodącymi platformami Unified Communication – Microsoft Lync, Cisco Jabber oraz Avaya One-X.

Nowe możliwości obu modeli są odpowiedzią na rosnącą liczbę użytkowników korzystających z komunikatorów typu Cisco Jabber zainstalowanych na komputerach PC. Teraz mogą oni zostać uczestnikami konferencji łącząc się poprzez przystawki Konftel 55 i 55W bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Konftel55_Jabber_voicemail_500px

– Urządzenia konferencyjne z serii 55 w portfolio firmy Konftel jako jedyne na rynku oferują kompatybilność z wiodącymi komunikatorami typu UC w zakresie obsługi interfejsu aplikacji na kolorowym wyświetlaczu LCD. Oznacza to, że użytkownik zalogowany na swoim komputerze do aplikacji typu Jabber może uczestniczyć w konferencji za pośrednictwem dotykowego panelu przystawki – mówi Olga Wiśniewska, Product Manager marki Konftel w firmie KONTEL.

Aktualizacja oprogramowania przyniosła między innymi następujące możliwości: przełączanie się między trybami „standardowy” oraz „Jabber”, wyświetlanie się numeru lub nazwy użytkownika aplikacji na ekranie LCD urządzenia, nawiązywanie i  odbieranie rozmów oraz wybieranie ostatniego numeru, sprawdzanie wiadomości głosowych, regulowanie głośności i wyciszanie.

Źródło: Kontel

Related Post

Ultrabook w stylu Zen

Posted by - 10 lutego 2015 0
ASUS prezentuje kolejnego ultrabooka z rodziny ZenBook. W 13,3-calowej obudowie modelu UX303LA zamknięto procesor Intel Core i5-5200U oraz  12 GB…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *