Klasyczny Chronos PI i wielozadaniowy Chronos Connect – dwa nowe smartwatche GOCLEVER

129 0

Rodzina inteligentnych zegarków GOCLEVER została powiększona o dwa nowe modele – Chronos PI i Chronos Connect. Chronos Pi posiada design klasycznego czasomierza, natomiast Chronos Connect to wielofunkcyjny smartwatch: „przedłużenie” telefonu, miniaturowy smartfon, a także mikrokamera.

Chronos Pi – Smartwatch nie tylko dla biznesmena

Zegarek GOCLEVER Chronos PI uzupełnia dostępną na rynku ofertę smartwatchy o wyglądzie klasycznego zegarka w segmencie ekonomicznym – okrągła tarcza i cienka koperta, a także wymienny pasek mają spodobać się miłośnikom klasyki. Urządzenie zostało wyposażone w 1,54” kolorowy, dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 240×230 px i baterię o pojemności 320 mAh, która gwarantuje do 3 dni pracy przy podłączeniu do smartfona i 6 dni w trybie czuwania. Zegarek jest kompatybilny z telefonami z systemem Android 2.3 – 5.0 i iOS do wersji 8.0 lub nowszym i komunikuje się za pośrednictwem Bluetooth 4.0. Smartwatch Chronos PI powiadamia o połączeniach, smsach czy emailach. Z poziomu zegarka można sterować aparatem i odtwarzaczem muzyki w smartfonie. Wielbiciele wszelkiej aktywności docenią funkcję fit, która pozwala mierzyć przebyty dystans, liczbę kroków i spalone kalorie. Pożytecznym rozwiązaniem jest przycisk SOS, który w razie niebezpieczeństwa pozwala na kontakt ze zdefiniowanym numerem alarmowym. Smartwatch został wyposażony w funkcję telefon finder, która pozwala lokalizować smartfona znajdującego się w zasięgu 10 metrów od zegarka. Komfort użytkowania ma wzmacniać możliwość ładowania poprzez ładowarkę magnetyczną, a także odporność na zachlapanie.

CHRONOS_PI_GOCLEVER

Chronos Connect 3w1: smartwatch, smartfon i mikrokamera

Bardziej rozbudowanym funkcjonalnie modelem jest smartwatch GOCLEVER Chronos Connect. Jak każdy inteligentny zegarek powiadamia o połączeniach, przychodzących smsach czy emailach. Slot karty SIM umożliwia jednak wykonywanie połączeń już z poziomu smartwatcha. Z kolei wbudowana kamera VGA pozwala na nagrywanie filmów i robienie zdjęć, które będą zapisywane na karcie micro-SD. Urządzenie posiada kolorowy wyświetlacz LCD 1.54” o rozdzielczości 240×240 px. Koperta smartwatcha wykonana jest ze stali. Bateria o pojemności 400 mAH zapewnia 3 dni ciągłej pracy, gdy zegarek jest skonfigurowany z telefonem i 6 dni w trybie czuwania. Urządzenie współpracuje ze smartfonami z Bluetooth 3.0 lub 4.0 i systemem Android 2.3 – 5.0. Chronos Connect został wyposażony w wiele funkcji multimedialnych – radio FM, przeglądarkę zdjęć i filmów zapisanych na karcie SD, a także możliwość zdalnego sterowania kamerą i odtwarzaczem muzyki w telefonie. Chronos Connect, podobnie jak model Chronos PI, posiada funkcję aktywnego trybu życia – krokomierz, licznik kalorii i przebytych kilometrów.

CHRONOS_CONNECT_GOCLEVER

Nowe smartwatche GOCLEVER będą dostępne w sklepach internetowych na początku listopada. Cena GOCLEVER Chronos PI to 319 zł, z kolei GOCLEVER Chronos Connect – 199 zł.

Źródło: GOCLEVER

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *