Karbonn Mobiles wchodzi do Polski

131 0

Karbonn Sparkle V line

Karbonn Mobiles wprowadza swoje smartfony na rynek polski. Produkty będą dostępne wyłącznie poprzez sklep internetowy Agito.pl.

Firma Karbonn Mobiles powstała w kwietniu 2009 roku w Indiach, jako spółka joint venture Jaina Group i UTL Group ( United Telelinks Limited). W krótkim czasie stała się jednym z liderów rynku nowych technologii w kraju, który wyróżnia się najdynamiczniejszym wskaźnikiem konsumpcji urządzeń mobilnych. Drogą do sukcesu okazało się zastosowanie zasady „value-for-money”, czyli oferowanie produktów o najlepszym stosunku ceny do jakości. To pozwoliło na dotarcie do klientów na ponad 92% obszaru Indii. Obecnie firma jest w trakcie procesu ekspansji w 65 krajach świata na 4 kontynentach, w tym Polsce. 

Karbonn Mobiles Sparkle V AO

Produkty Karbonn Mobiles pojawią się w Polsce w maju 2015 roku. Wyłącznym dystrybutorem i sprzedawcą nowoczesnych smartfonów jest jeden z największych sklepów internetowych w Polsce Agito.pl. W najbliższych dniach do sprzedaży trafi 12 modeli smartfonów w cenach od 279 do 509 złotych, w tym Karbonn Sparkle V, czyli jeden z pierwszych Android One smartfonów produkowanych przez Karbonn Mobiles we współpracy z Google Inc.

Karbonn Mobiles Titanium S6

źródło: Agito.pl

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *