Goclever Henry Phone dla seniorów

96 0

Goclever Henry Phone

Goclever zaprezentował telefon Henry Phone z dużym wyświetlaczem, widocznymi przyciskami oraz wydajną baterią. Rozwiązanie dedykowane jest seniorom, którzy chcą komunikować się z rodziną, znajomymi, a w razie potrzeby wezwać pomoc przez przycisk SOS.

Henry Phone posiada ekran o przekątnej 1,74” i kolorowy wyświetlacz z dobrym kontrastem, dzięki czemu napisy są lepiej widocznej. Duże przyciski pozwalają na sprawniejsze wybieranie numeru czy pisanie smsa i łatwiejsze odczytanie cyfr. 

W książce adresowej można zapisać 200 kontaktów, a wybór kontaktu odbywa się jednym przyciskiem ucieszy wiele osób. Inną przyjazną funkcją tego telefonu jest blokada klawiatury jednym ruchem palca poprzez kombinację klawiszy.

Henry Phone służy przede wszystkim do dzwonienia, ale ma też możliwość wysyłania SMS’ów. W menu urządzenia są również takie funkcje, jak kalkulator, budzik, latarkę i czytnik kart SD. Telefon posiada przycisk S.O.S.

Akumulator o pojemności 700 mAh zapewnia do 4 godzin rozmów i 180 godzin w trybie czuwania. Urządzenie posiada ładowarkę w stacji dokującej. Obudowa jest wykonana z wytrzymałego na uszkodzenia tworzywa ABS. Wymiarami telefonu to 109x53x13,2 mm.

Goclever Henry Phone (1)

W Polsce Goclever Henry Phone jest dostępny cenie 99 złotych w Autoryzowanym Sklepie Goclever na platformie Allegro.

źródło: Goclever

 

Related Post

Sony pokazał Xperię M4 Aqua

Posted by - 2 marca 2015 0
Sony Mobile zaprezentowało  na targach MWC nową strategię urządzeń ze średniej półki, przedstawiając  smartfon Xperia M4 Aqua – oferujący technologię…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *