GigaNagrywarka od Netii

150 0

 

Netia

Netia zapowiedziała nową ofertę cenową telewizji, a wraz z nią usługaGigaNagrywarka. Klienci Telewizji Osobistej będą mogli od 16 kwietnia 2015 rejestrować programy na 148 kanałach jednocześnie.

 

GigaNagrywarka to rozwiązanie, które daje abonentowi pełną swobodę w oglądaniu programów – jakich chce i w dowolnym momencie. Klienci, którzy aktywują GigaNagrywarkę mogą korzystać z usługi 2-godzinnego nagrywania, która pozwala na cofanie wybranego programu o 2 godziny.  

Dodatkowo GigaNagrywarka oferuje nielimitowaną przestrzeń w ramach posiadanych kanałów. Dostęp do nagrań jest możliwy ze wszystkich dekoderów przypisanych do danego klienta, co oznacza, że w przypadku posiadania usługi Multiroom, nagrane programy można odtwarzać z dowolnego dekodera. Dodatkowo usługa oferuje możliwość nagrywania cyklicznego pozwalającego na nagrywanie wybranych przez Klienta seriali. Nagrane programy przechowywane są maksymalnie przez 180 dni od daty nagrania.

Netia wprowadza również nową ofertę cenową GigaOferty. Każdy nowy abonent, który podpisze umowę z dostawcą, przez pierwsze 6 miesięcy będzie cieszył się telewizją za 1zł/mies. Dodatkowo przez pierwszy miesiąc może za darmo i bez konsekwencji testować nową usługę – GigaNagrywarka, po tym okresie usługa jest oferowana w cenie 15zł miesięcznie.

Obecni klienci Telewizji Osobistej Netii również mogą aktywować GigaNagrywarkę. Aktywacja może być przeprowadzona bezpośrednio z Netia Playera. Rezygnacja jest możliwa w dowolnym momencie i nie wiążą się z tym żadne kary.

Wraz z nową ofertą Netia wprowadza również możliwość zakupu usługi mobilnego telefonu z abonamentem już od 10zł/mies. z pakietem 100 minut, lub 30 zł/mies. z opcją No Limit.

źródło: Netia

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *