conan exiles

Conan Exiles największym sukcesem Funcomu w historii

203 0
Conan: Exiles – najnowsza gra studia Funcom, zadebiutowała niespełna dwa miesiące temu na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Pomimo tak krótkiego czasu na rynku produkcja zdążyła już trafić do ponad 1,5 miliona graczy, stając się tym samym najpopularniejszą grą w historii Funcomu.

Co ciekawe poprzedni rekord Funcomu również należał do gry dziejącej się w świecie wykreowanym przez pisarza Roberta E. Howarda, a mianowicie do MMORPG-a – Age of Conan: Hyborian Adventures. Produkcja ta trafiła do 1,4 miliona graczy, zanim przeszła na „darmowy” model rozgrywki.

Joel Bylos – dyrektor kreatywny Funcomu, zdradził, że już niebawem do gry zawita rozszerzenia „Jewel of the West”, które wprowadzi do gry nowe pancerze, broń oraz elementy budynków inspirowane Akwilionią – jednym z fikcyjnych państw w świecie Conana.

Mieliście już okazje spróbować swoich sił w Conan Exiles? Jak oceniacie najnowsze dzieło Funcomu?

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Samsung prezentuje Galaxy Tab Active2

Posted by - 20 października 2017 0
Samsung zaprezentował Galaxy Tab Active2, nowy tablet zaprojektowany pod kątem zadań biznesowych. Urządzenie oferuje m.in. zabezpieczenia biometryczne, możliwość pracy na…

Galaxy Tab S2 już jest

Posted by - 20 lipca 2015 0
Samsung poinformował właśnie o wprowadzeniu na rynek następcy modelu Tab S, czyli Tab S2. Tym razem Ekran Super AMOLED, w który…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *