Barwy technologii w Prestigio MultiPad Color 2

112 0

Prestigio MultiPad_Color_2

Marka Prestigio wprowadza do oferty siedmiocalowego MultiPada Color 2 (PMT3777_3G). Poręczny format, szybki czterordzeniowy procesor Intel Atom X3, łączność 3G do 21/Mb/s oraz najnowsza odsłona systemu Android 5.1 to właściwości urządzenia.

– Siedem cali wyświetlacza to przekątna umożliwiająca swobodną pracę w trybie mobilnym. Tablet zmieści się do plecaka, damskiej torebki, może też być wygodnie obsługiwany w komunikacji miejskiej podczas dojazdu na uczelnię lub do pracy. Zaledwie 270 gram wagi oraz przykuwające oko, nowoczesne wzornictwo to wyróżniki rynkowe MultiPada Color 2 – twierdzi Sylwia Koza, Marketing&PR Manager marki Prestigio.

Zajrzyjmy jednak do wnętrza urządzenia, gdyż to właśnie komponenty stanowią o jego sile i wydajności. Sercem MultiPada Color 2 jest mocny procesor quad core zaprojektowany przez uznaną markę Intel, która nadała mu oznaczenie Atom X3. Wspomagany 1GB kością RAM z łatwością obsłuży najbardziej wymagające gry i aplikacje. A tych nie zabraknie dzięki dostępowi do sklepu Google Play oraz autorskiej platformy Prestigio MultiStore. Sam system występuje tu w najnowszej odsłonie Android 5.1, co na starcie gwarantuje użytkownikowi bycie „up to date”.

Prestigio PMT3777_black

Siedmiocalowy wyświetlacz to prawdziwe okno na świat multimediów. Matryca IPS oraz rozdzielczość 1280×800 pikseli pozwalają na odtwarzanie filmów w wysokiej jakości. Oglądanie zdjęć czy przeglądanie zasobów internetu w formacie ekranu 16:10 właściwemu dla pionowej ekspozycji będzie niezwykle wygodne. Producent przewidział 8GB przestrzeni na dane oraz możliwość rozszerzenia wewnętrznej pamięci o kolejne 64GB za pomocą karty SD. Dla tych, którzy gromadzą większe ilości multimediów czeka 200GB darmowej przestrzeni w chmurze Prestigio MultiCloud. Wystarczy zarejestrować się i otrzymać unikalny ID umożliwiający także korzystanie ze sklepu z aplikacjami oraz biblioteki prestigioplaza.com.

Prestigio PMT3777_black_back

MultiPad Color 2 umożliwia robienie zdjęć za pomocą aparatu 2MPx oraz prowadzenie wideo rozmów przez komunikatory. Tu do dyspozycji jest frontowa kamerka o rozdzielczości VGA. Urządzenie wyposażono w odbiornik GPS, który pozwoli na używanie aplikacji nawigacyjnej. Do dyspozycji użytkownika także moduł komunikacji bezprzewodowej Bluetooth 4.0 oraz radio FM.

Nowego MultiPada Color 2 kupimy pod koniec października za kwotę 349 zł w sieci sklepów RTV Euro AGD.

źródło: Prestigio

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *