Allview przedstawia model X2 Soul Style

87 0

X2 Soul Style Allview

Allview zaprezentował dziś smartfona X2 Soul Style.

Nowy model dostępny jest w dwóch wersjach: standardowej, z 2GB pamięci RAM oraz w wersji +, z 3GB pamięci RAM. Smartfon posiada procesor Quad Core 1,3GHz, kartę graficzną Mali T720 i pracuje na systemie operacyjnym Android 5.1, Lollipop.

X2 Soul Style to smartfon Dual SIM, wyposażony w sloty Micro SIM i Nano SIM. Użytkownik może korzystać z prędkości pobierania do 150 Mbps, dzięki łączności 4G na obu kartach SIM. Smartfon jest kompatybilny ze standardami FDD i TDD.

Eleganckie linie smartfona X2 Soul Style przykują spojrzenia innych. Smukły design smartfona to rezultat technologii ONCELL, dzięki której ekran pozostaje w strukturze LCD. Grubość smartfona wynosi 6,95 mm. 5-calowy wyświetlacz IPS LCD zapewnia szeroki kąt widzenia, dobry kontrast i wyraźnie odwzorowane kolory. Dopełnieniem elegancji smartfona jest szkło Asahi, które chroni ekran przed zarysowaniami. Wewnętrzny stelaż wykonany ze stopu magnezu zapewnia natomiast wysoką odporność mechaniczną.

Aparat główny 13MP z lampą LED posiada 4 zintegrowane soczewki, z których jedna wykonana jest z szafiru. Aparat wyposażony jest też w filtry UV i antyrefleks, co zapewnia dobrą jakość zdjęć i wyraźne odwzorowanie szczegółów, nawet w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Do dyspozycji użytkownika pozostaje również aparat przedni 5MP.

Allview X2 Soul Style
X2 Soul Style posiada też szereg dodatkowych funkcji, jak Piękno Twarzy, Wykrywanie Uśmiechu, Śledzenie ruchu, Zdjęcie za pomocą gestów i wiele innych.

Zdjęcia, jak również wideo Full HD, można przechowywać na smartfonie, dzięki 16 GB pamięci Flash, którą można rozszerzyć za pomocą microSD do 128 GB. Kartę można umieścić w slocie Micro SIM.

X2 Soul Style i X2 Soul Style + dostępne są od dzisiaj w przedsprzedaży, w cenie 799 zł i 899 zł.

źródło: Allview

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *