Aktualizacja map dla nawigacji Mio oraz Mio Combo

212 0

mio_photo_lifestyle_with_product_newspirit2

Dostępna jest do pobrania aktualizacja map dla nawigacji Mio Spirit oraz Mio Combo. Uaktualnienie oznaczono numerem 15.035x. Nowe dane to w skali całej Europy ponad 270 tys. dodanych interesujących punktów (POI) oznaczonych na mapach, a także blisko 100 tys. kilometrów nowych dróg.

Nowe mapy to ogromna aktualizacja bazy interesujących punktów, tzw. POI. Dla Polski to blisko 50 tys. miejsc, o których informacje zostały dodane bądź zaktualizowane. To drugi najwyższy wynik w Europie, gdyż większe zmiany objęły jedynie Francję. Tam liczba modyfikacji w bazie punktów POI była prawie dwukrotnie większa niż w naszym kraju. W Polsce pojawiło się także 4.630 tys. km nowych dróg. Najistotniejsze zmiany dotyczą rozbudowy infrastruktury drogowej w rejonie Ciechanowa, Skierniewic (droga 707), Nowej Rudy (droga 381), a także miejscowości Naklo nad Notecią (droga 241).

W tym największe zmiany dokładności map objęły Macedonię, a także Bośnię i Hercegowinę. Dzięki pracom nad systemem katalogowania danych powiększono bazę dróg w tych krajach, w Macedonii o niecałe 50 tys. km, a w Bośni i Hercegowinie o nieco ponad 40 tys. km. W całym rejonie bałkańskim sukcesywnie zwiększane jest pokrycie drogowe map. Z kolei dla Europy Zachodniej zostały zaktualizowane dane o nowych i wyremontowanych trasach, a także w niektórych krajach uaktualniono tablice danych TMC. Łącznie, w całej Europie pojawiło się blisko 150 tys. km nowych danych dotyczących dróg.

Uaktualnienie oznaczono numerem 15.0350 dla nawigacji Spirit z serii 2014 i 2012, oraz 15.0354 dla nawigacji Spirit z serii 2015 oraz urządzeń Combo 5107LM. Nowe dane można pobrać za pośrednictwem programu MioMore Desktop, po podłączeniu nawigacji do komputera, za pomocą kabla USB.

 

źródło: Mio

Related Post

Nowa siedziba Navitela

Posted by - 16 lutego 2016 0
Navitel Poland po roku działalności warszawskiego oddziału zmienia lokalizację swojej siedziby. Nowe, większe biuro firmy NAVITEL od marca znajdować się…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *