ADATA w ofercie AB

124 0

mw-630-apple-apps-iphone-630w

W ofercie AB pojawiły się produkty ADATA kompatybilne dla urządzeń Apple: pendrive i-Memory UE710 USB 3.0, karta SD i-Memory oraz pendrive UC350 typu C USB 3.1 OTG.

 

Pamięć przenośna UE710 USB 3.0 ma wbudowane dwa złącza – Apple Lightning oraz USB 3.0. Pendrive oferuje wygodne zabezpieczenie danych i szybkie transfery z urządzeń mobilnych opartych nie tylko o system iOS, np. iPhone, iPad, czy iPod Touch i Mac, ale także Windows PC. Pendrive UE710 znacząco redukuje czas oczekiwania na zakończenie transferu danych, co jest przydatne podczas przetwarzania dużych plików multimedialnych i szczególnie użyteczne, kiedy dostęp usług w chmurze jest ograniczony poprzez słaby zasięg lub problemy z połączeniem do internetu. UE710 to najlepsze rozwiązanie do poszerzenia przestrzeni na dane dla urządzeń iOS, które nie obsługują kart pamięci. Gadżet jest sprzedawany z darmową aplikacją i-Memory, która oferuje przyjazne dla użytkownika funkcje zarządzania danymi. UE710 wspiera około 40 różnych rodzajów plików, łącznie z formatami wideo Ultra HD 4K i profesjonalnymi plikami zdjęć w formacie RAW, oferując niemal natychmiastowy dostęp do danych. Urządzenie jest oferowane w kolorach śnieżnobiałym i czarno-srebrnym, w wersjach o pojemności 32 GB, 64 GB i 128 GB.

Karta SD i-Memory została zaprojektowana specjalnie jako rozwiązanie rozszerzające pamięć MacBooka Air z użyciem tych samych, wysokiej jakości układów pamięci flash MLC używanych w najlepiej sprzedających się dyskach SSD ADATA. Niezwykle lekka i przenośna karta pamięci SD i-Memory działa jak szybki, dodatkowy nośnik danych, zachowując się podobnie jak drugi dysk SSD w systemie. Jest ona najlżejszym produktem tego typu dostępnym na rynku i zapewnia transfery rzędu 95 MB/s – odczyt i 60 MB/s zapis. Jej ultra cienki profil doskonale wpasowuje się w design MacBooka Air, zachowując delikatny stylowy wygląd całego urządzenia. Karta SD i-Memory jest łatwa w użyciu (plug and play), pozwalając użytkownikom z łatwością zabezpieczać dane i dzielić się zdjęciami oraz filmami wideo w najprostszy możliwy sposób, oferując pojemność aż do 256GB.

Pendrive UC350 ma złącze USB typu C, które jest znacznie mniejszym konektorem niż typowe, używane dotychczas USB typu A. Największą zaletą nowego interfejsu USB typu C jest jego „odwracalny” wtyk, który działa w obu pozycjach, co czyni go łatwiejszym w użyciu. Nie trzeba już zwracać uwagi którą stroną wkładamy wtyczkę do gniazda – zawsze zadziała za pierwszym razem. Dla zapewnienia maksymalnej wygody, złącze typu C jest wbudowane we wtyczkę typu A, więc w razie potrzeby oba rozwiązania są dostępne dla użytkownika. UC350 obsługuje standard USB 3.1, który znacznie przewyższa USB 3.0 pod względem wydajności. Ten nośnik oferuje możliwość przenoszenia danych między urządzeniami iOS, Android, MacBook i Windows PC przy ultra szybkich parametrach – 100 MB/s odczytu i 30 MB/s zapisu. UC350 jest dostępny w wersjach o pojemności do 64 GB.

źródło: AB

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *