47 tys. klientów Orange Finanse

115 0

Orange Finanse

Od października ub r. rachunki otworzyło w Orange Finanse ponad 47 tys. osób. Od 28 stycznia z oferty firmowej Orange Finanse mogą skorzystać także mikrofirmy, czyli osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

Mogą oni liczyć na start na limit kredytowy w wysokości  10 tysięcy złotych. Za założenie i prowadzenie konta przez 6 miesięcy opłata wynosi 0 zł, a po upływie tego czasu, konto może pozostać bezpłatne – wystarczy korzystać z konta. Do rachunku bankowego każdy klient dostanie także za 0 zł kartę debetową, którą można płacić w Polsce, za granicą i przez internet, a do tego drugą kartę – naklejkę, pozwalającą na wygodne płacenie zbliżeniowo.

Z kart również można korzystać bezpłatnie – przez 6 miesięcy w promocji a potem by nie płacić 5 zł za kartę wystarczy za ich pomocą wykonać nie mniej niż 5 transakcji miesięcznie. Kart warto używać z jeszcze jednego powodu. Płacąc nimi można dostać zwrot 5%. kwot zrealizowanych transakcji. Maksymalnie może to być 100 zł miesięcznie więc łatwo policzyć, że w ciągu pół roku za używanie karty można dostać aż 600 zł. Za wypłaty gotówki z bankomatów Euronet oraz wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku, Euronetu i CashLine także są bezpłatne, a w lutym będzie można płacić również smartfonem dzięki zintegrowanej usłudze NFC.

źródło: Orange

 

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *