Oferta specjalna „Ośrodki górskie” firmy NAVITEL

193 0

Navitel Ski_Resort_PL

 

 

22 grudnia 2014 do 31 marca 2015 użytkownicy smartfonów oraz tabletów wyposażonych w systemy operacyjne Android, Windows Mobile, Windows Phone i BlackBerry mają okazję nabyć specjalne produkty na sezon zimowy: Alpy, Kaukaz, Karpaty oraz Pireneje po cenie preferencyjnej.

Szczegółowe informacje o nowych produktach oraz zalecanych cenach detalicznych:

 

Produkt Mapy Cena detaliczna (licencja elektroniczna)
Pakiet map nawigacyj nych Alpy Austria, Francja, Liechtenstein, Monako, Niemcy, Słowenia, Szwajcaria, Włochy          120 PLN
Pakiet map nawigacyjnych Kaukaz Azerbejdżan, Armenia, Gruzja, Północnokaukaski Okręg Federalny Rosji          120 PLN
Pakiet map nawigacyjnych Karpaty Republika Czeska, Polska, Rumunia, Słowacja, Serbia, Ukraina, Węgry          120 PLN
Pakiet map nawigacyjnych Pireneje Andora, Francja, Hiszpania          120 PLN

 

Navitel Mountain_resorts

 

Pakiety map nawigacyjnych Alpy, Kaukaz, Karpaty i Pireneje zawierają wszelkie niezbędne informacje, których każdy turysta może potrzebować w drodze. Wyjątkowo szczegółowe plany miast, gmin i wiosek obejmują szeroki wachlarz punktów zainteresowania: hotele, restauracje, kawiarnie i bary, ciekawe obiekty turystyczne, sklepy, stacje paliw i punkty serwisowe, szpitale i apteki i wiele innych punktów, dzięki którym w obcym kraju się nie zgubi i miło spędzi urlop. System natychmiastowego obliczenia trasy, który bierze pod uwagę sytuację w ruchu drogowym, pomoże dotrzeć do pożądanego miejsca w możliwie jak najkrótszym czasie.

Klucz licencyjny do specjalnego zimowego pakietu można nabyć od 22 grudnia 2014 do 31 marca 2015 w sekcji Kup na stronach firmy NAVITEL.

źródło: Navitel

Related Post

4 nowości LG w 2020 r.

Posted by - 22 kwietnia 2020 0
Tym razem koreański producent wprowadził nowości do portfolio smartfonów w klasie Premium oraz średniej półce. Flagowcem ma być debiutujący LG…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *