inkBOOK Calypso z obsługą aplikacji Woblink

22 0

Użytkownicy najnowszego czytnika marki inkBOOK – modelu inkBOOK Calypso – właśnie zyskali dostęp do zasobów Woblink, czyli popularnego serwisu oferującego książki w postaci elektronicznej (i nie tylko). Mogą oni zainstalować na swoich czytnikach oficjalną aplikację Woblink i z jej poziomu wygodnie czytać książki kupione w serwisie.

Dzięki trwającej właśnie akcji Czytaj.pl 2020 – posiadacze inkBOOKów Calypso mogą również nieodpłatnie pobrać na swoje urządzenia 12 bestsellerów wydawniczych, w tym m.in. książki Dominiki Słowik, Jakuba Małeckiego, Roberta Małeckiego czy Jakuba Ćwieka.

Woblink to jedna z najpopularniejszych na polskim rynku platform sprzedaży książek w postaci ebooków, audiobooków oraz w tradycyjnej, papierowej formie. Jednym z udogodnień, dostępnych dla użytkowników serwisu, jest aplikacja, dzięki której mogą oni wygodnie korzystać z kupionych w serwisie treści z poziomu urządzeń mobilnych. Od teraz ta aplikacja dostępna jest również dla urządzenia inkBOOK Calypso (czyli najnowszego czytnika e-książek wrocławskiej firmy inkBOOK Polska).

Po jej zainstalowaniu (można to zrobić z poziomu menu inkBOOK Apps e-czytnika) wystarczy się zalogować do swojego konta w Woblink.pl, a następnie zsynchronizować kupione w nim treści z czytnikiem. Dzięki temu możemy wygodnie czytać e-książki natychmiast, bez kłopotliwego „ręcznego” przenoszenia plików z komputera na czytnik. Warto dodać, że inkBOOK Calypso jest obecnie jednym czytnikiem e-książek, na którym można zainstalować aplikację Woblink.

12 bestsellerów za darmo

Warto dodać, że inkBOOK Calypso z aplikacją Woblink jest obecnie jedynym czytnikiem e-książek, z poziomu którego można skorzystać z fantastycznej, promującej czytelnictwo akcji Czytaj PL 2020! (organizowanej m.in. przez Woblink). W ramach akcji organizatorzy udostępniają 12 bestsellerów wybranych autorów, które można wygodnie – i nieodpłatnie – czytać przez cały listopad 2020 r. Można to robić również na ekranie smartfona czy tabletu, jednak czytnik e-książek wydaje się zdecydowanie najlepszym wyborem.

Wśród dostępnych w tym roku tytułów znalazły się:

Jakub Ćwiek „Topiel” (Wydawnictwo Marginesy)

Wojtek Drewniak „Historia bez cenzury 5. I straszno, i śmieszno – PRL” (Wydawnictwo Znak)

Paulina Hendel „Strażnik” (We Need YA)

Mikołaj Łoziński „Stramer” (Wydawnictwo Literackie)

Karolina Macios „Czarne morze” (Wielka Litera)

Andri Snær Magnason „O czasie i wodzie” (Karakter)

Jakub Małecki „Horyzont” (Wydawnictwo SQN)

Robert Małecki „Zadra” (Czwarta Strona)

Remigiusz Mróz „Głosy z zaświatów” (Wydawnictwo Filia)

Dominika Słowik „Zimowla” (Wydawnictwo Znak)

Stefanie Stahl „Kochaj najlepiej jak potrafisz” (Wydawnictwo Otwarte)

Mariusz Szczygieł „Nie ma” (wydawnictwo Dowody na Istnienie)

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *