Zapowiedziano V-Rally 4! Premiera już we wrześniu!

613 0
Bigben Interactive wraz z Kylotonn Racing Games zapowiedzieli nową odsłonę serii V-Rally. Gra trafi do nas już we wrześniu na wszystkie wiodące platformy.

V-Rally to seria gier wyścigowych zapoczątkowana w 1997 roku. Ostatnia odsłona – V-Rally 3 zadebiutowała 16 lat temu – w 2002 roku, pomimo ciepłego przyjęcia i uznania recenzentów, gra nie doczekała się kontynuacji, aż do teraz. Za produkcję nowej odsłony serii odpowiadać będzie, wspomniane już, francuskie studio Kylotonn Racing Games, które na swoim konice ma m.in.: Flatout 4 czy WRC7.

Twórcy potwierdzili już, że w grze znajdziemy ponad pięćdziesiąt pojazdów, w tym takie perełki jak: Porsche 911 Safari, Ford Mustang czy Ford Fiesta RS RX. Produkcja zaoferuje nam tryb kariery – przeznaczony do rozgrywki solo, jaki i „innowacyjny tryb sieciowy”. Na więcej informacji będziemy musieli poczekać.

V-Rally 4 zadebiutuje już we wrześniu na: PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Podziel się taksówką

Posted by - 13 września 2017 0
Do tej pory słyszeliśmy o możliwości dzielenia się samochodem, choć dokładniej chodziło o możliwość wypożyczania auta na minuty dzięki aplikacji.…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *