Xtorm Limitless – powerbank do zadań specjalnych trafia do sprzedaży w Polsce

243 0
Na nasz rodzimy rynek trafia właśnie powerbank – Xtorm Limitless 10 000. Urządzenie na tle konkurencji wyróżnia wzmocniona wodoodporna obudowa spełniająca wyśrubowane wymagania certyfikatu Mil STD 810G oraz normy IP68.

Xtorm Limitless 10 000
Xtorm Limitless 10 000

Jak nietrudno się domyślić, Xtorm Limitless 10 000 ma wbudowane ogniwa litowo-jonowe o pojemności 10 tysięcy mAh. Powerbank waży około 340g i mierzy 53 x 85 x 20 mm. Wyposażono go w dwa wejścia USB (5V/1A oraz 5V/2.4A).

Kluczowym atutem urządzenia jest jego ultra solidna obudowa, która spełnia wymagania zdefiniowanego przez amerykańską armię certyfikatu Mil STD 810G oraz normy IP 68. Oznacza to, że powerbank firmy Xtorm bez trudu wytrzyma: zalania i zanurzenia (o ile zamknięta jest osłona gniazd), upadki, pył oraz ekstremalne temperatury. Co istotne, urządzenie posiada także wbudowaną latarkę (z funkcją nadawania sygnału SOS) oraz pasek z karabińczykiem.

Xtorm Limitless wyposażony jest w cały zestaw funkcji gwarantujących prawidłowy przebieg procesu ładowania – urządzenie potrafi m.in. optymalnie dobrać parametry „podawanego” prądu do potrzeb ładowanego urządzenia, obsługuje szybkie ładowanie i ma zabezpieczenia przed przegrzaniem i przeładowaniem. Co istotne, dołączony do zestawu kabel USB również jest wzmocniony i przystosowany do pracy w trudnych warunkach.

Xtorm Limitless 10 000 wyceniono na 389 złotych.

Xtorm Limitless 10 000
Xtorm Limitless 10 000

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *