Xiaomi to nie tylko smartfony, nowe akcesoria trafiają do oficjalnej dystrybucji w Polsce

366 0
Xiaomi nie zwalnia tempa, a liczba ich produktów w naszym kraju stale rośnie. Do oferty oficjalnego sklepu producenta – Mi-home.pl, trafiły właśnie nowe akcesoria, wśród których znajdziecie: roboty, słuchawki czy głośniki.

Mi Bunny Robot Builder
Mi Bunny Robot Builder

Kilkanaście nowych akcesoriów Xiaomi trafiło właśnie do oficjalnej dystrybucji w Polsce. Wśród nich znalazły się m.in. Mi Bunny Robot Builder – zdalnie sterowany robot do nauki programowania, nowy rodzaj filtra do oczyszczaczy powietrza Xiaomi, MiJia 360° Home Security Camera, plecaki i zestaw wkrętaków precyzyjnych. Urządzenia są już dostępne w sklepie Mi-home.pl.

Pełna lista nowych produktów Xiaomi:

  • Mi Bunny Robot Builder – zestaw klocków do budowania zdalnie sterowanego, programowalnego robota

  • Kamera IP MiJia 360° Home Camera – wyposażona w czujnik ruchu, pozwala swobodnie regulować kąt nagrywania, a filtr podczerwieni umożliwia nagrywanie w nocy

  • MiJia Wiha Precision Screwdriver Kit – zestaw wkrętaków precyzyjnych 

  • Mi City Backpack – plecak dostępny w trzech kolorach

  • Mi Sport Bluetooth Ear-Hook Headphones – sportowe słuchawki oferujące 7 godzin pracy na baterii i wygodny, regulowany zaczep na ucho

  • Xiaomi Mi Bluetooth Speaker Basic 2- Głośnik o niewielkich rozmiarach i wytrzymałej baterii

  • Mi Pocket Speaker 2 – stylowy i łatwy w obsłudze głośnik Bluetooth

  • Xiaomi Mi Air Purifier Formaldehyde Removal Filter Cartridge – nowy rodzaj filtra do oczyszczaczy powietrza Xiaomi

Oprócz nowości wymienionych powyżej, oferta akcesoriów Xiaomi dostępnych w oficjalnej dystrybucji została powiększona o dodatkowe wersje kolorystyczne sprzętów, które już wcześniej były oferowane przez autoryzowanych sprzedawców w Polsce.

Wszystkie nowości dostępne są obecnie w sklepie Mi-home.pl oraz na stoisku Mi Zone w warszawskim centrum handlowym Arkadia.

Mi City Backpack
Mi City Backpack

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *