Xiaomi ma nowy dom, poznajcie – Mi-home.pl

481 0
Za sprawą ABC Data S.A., oficjalnego dystrybutora Xiaomi w Europie Środkowo-Wschodniej i ROLV Group Sp. z o.o. – Mi-home.pl został cyfrowym centrum marki Xiaomi w Polsce.

Xiaomi Mi Mix 2
Xiaomi Mi Mix 2

Mi-home.pl działać będzie jako autoryzowany sklep z urządzeniami Xiaomi. W ofercie sklepu znajdziemy nie tylko smartfony z serii Mi oraz Redmi, ale również słuchawki i głośniki, kamerki i opaski sportowe, przystawki telewizyjne, powerbanki, oczyszczacze powietrza, lampki, a nawet hulajnogi elektryczne.

W dużym skrócie, oferta produktów obejmuje wszystkie modele Xiaomi oficjalnie dystrybuowane w Polsce. Co ważne, będzie ona na bieżąco uzupełniana o kolejne smartfony i gadżety, jakie trafią do naszego kraju.

Już w najbliższych tygodniach w Mi-home.pl pojawią się wyprzedaże błyskawiczne (flash sales), w ramach których przez ograniczony czas wybrane urządzania będzie można kupić za kwoty znacznie niższe, niż rekomendowane ceny detaliczne.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Warsaw Data Hub już działa

Posted by - 12 października 2021 0
Trwająca od ubiegłego roku budowa najnowszego data center Orange Polska dobiegła końca. Obiekt jest gotowy do użytku. Znajdą się w…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *