Xiaomi Mi MIX 2S na nowym renderze wygląda znakomicie!

267 0
Xiaomi pracuje obecnie nad kilkoma niezwykle ciekawymi urządzeniami. W zeszłym tygodniu do sieci trafiła specyfikacja modelu Mi 7, jednak jeszcze ciekawiej prezentuje się smartfon Mi Mix 2S, którego, wiarygodnie wyglądający, render i specyfikacja trafiły właśnie do sieci.

Xiaomi Mi MIX 2S ma na nowo definiować pojęcie „bezramkowego smartfonu”. Render urządzenia, który pojawił się na portalu Weibo, przedstawia nam znakomicie wyglądający smartfon, niemal pozbawiony zarówno bocznych, jak i górnych ramek. Jedyną „skazą” na wizerunku Mi MIX 2S wydaje się być kamerka do selfie umieszczona w prawym górnym rogu przedniego panelu.

Jeśli chodzi o specyfikację to możemy liczyć na: 5,99-calowy ekran, procesor Qualcomm Snapdragon 845, 8 GB RAM, 256 GB pamięci wewnętrznej, podwójny aparat główny oraz kamerkę do selfie.

Kiedy możemy spodziewać się debiutu Mi MIX 2S? Wszystko wskazuje na to, że chiński producent zaprezentuje smartfon na targach MWC. Pojawiają się jednak głosy, że Xiaomi może przyspieszyć premierę urządzenia i pokazać je przed targami w Barcelonie.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *