Xiaomi Mi 7 pręży się na nowych renderach

363 0
Przedstawiciele Xiaomi potwierdzili, że chiński producent będzie obecny na tegorocznych targach MWC w Barcelonie. To właśnie w stolicy Katalonii Xiaomi prawdopodobnie zaprezentuje swój najnowszy flagowiec – Xiaomi Mi 7, którego rendery właśnie trafiły do sieci.

Zaprezentowane dzisiaj grafiki jednoznacznie sugerują, że Xiaomi Mi 7, pod względem designu, nawiązywać będzie do Xiaomi Mi MIX 2. Smartfon może liczyć na podwójny aparat główny z podwójną diodą doświetlającą LED.

Xiaomi Mi 7 niemal na pewno otrzyma procesor Qualcomm Snapdragon 845, o czym na prezentacji najnowszego układu Qualcomma mówił CEO Xiaomi – Lei Jun. Spekuluje się również, że flagowiec zostanie wyposażony w 6-calowy ekran AMOLED o proporcjach 18:9.

Na więcej informacji o Xiaomi Mi 7 musimy jeszcze poczekać, natomiast pierwszych oficjalnych wiadomości możemy spodziewać się najwcześniej podczas targów MWC 2018.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *