Xiaomi „Blackshark” to prawdziwa bestia!

809 0
Kilka dni temu informowaliśmy was, że Xiaomi prawdopodobnie pracuje nad smartfonem gamingowym, którym zajmuje się „spółka córka” Black Shark. Sprawa nabiera coraz bardziej realnych kształtów bowiem w bazie danych benchmarku AnTuTu pojawił się smartfon o nazwie „Blackshark”.

Black Shark

Wcześniejsze informacje sugerowały, że pierwszy smartfon marki Black Shark będzie wyposażony w układ chłodzący „klasy lotniczej” i procesor z najwyższej półki. Część tych informacji już dzisiaj wydaje się potwierdzać.

„Blackshark” jak najbardziej nadawać się będzie na sprzęt przeznaczony dla graczy. Na pokładzie urządzenia znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 845 z GPU Adreno 630 i aż 8 GB pamięci RAM. Ekran będzie wyświetlał obraz w rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli, a całość działać będzie pod kontrolą najnowszego Androida Oreo. Warto też dodać, że smartfon zdobył w benchmarku 270,680 punktów, czyli więcej niż wynosi rzekomy wynik Samsunga Galaxy S9+, który osiągnął 265,267 punktów.

Wejście na rynek sprzętu gamingowego przez Xiaomi może być początkiem prawdziwej rewolucji. Pamiętajmy, że chiński producent nie ogranicza swojego portfolio do smartfonów i podobnie może być w wypadku submarki Black Shark.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Wyższy poziom bezpieczeństwa

Posted by - 18 stycznia 2016 0
Właściciele firm handlowych i usługowych, a szczególnie tych z sektora finansowego czy ubezpieczeniowego, stale zadają sobie pytanie: czy ich infrastruktura…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *