Xenoblade Chronicles 2 – tryb New Game+ zadebiutuje już w przyszłym tygodniu

290 0
Monolith Soft – twórcy Xenoblade Chronicles 2 wielokrotnie podkreślali, że zamierzają wspierać swoją grę przez wiele długich miesięcy. Już w przyszłym tygodniu zadebiutuje aktualizacja 1.3.0, która wprowadzi do gry obiecywany tryb Advanced New Game.

Xenoblade Chronicles 2

Advanced New Game to nie tylko możliwość kolejnego podejścia do głównej kampanii. Twórcy przygotowali dla nas kilka niespodzianek. Do Advenced Game Mode przechodzi poziom naszego bohatera, jego ekwipunek i Blade’y a także: przedmioty, pieniądze, rozwój miast i gildii najemników. Największą nowością będzie możliwość zrekrutowania nowych/starych Blade’ów takich jak: Obrona, Sever, Perdido i Cressidus, należących do ugrupowania Torna. Dodatkowo jako Blade’y można będzie również wykorzystać Akhosa, Patrokę i Mikhaila.

Wśród innych nowości, które wprowadzi aktualizacja 1.3.0 znajdują się:

  • Dodano opcję pominięcia filmiku przy przebudzaniu Blade’ów (nareszcie!)
  • Dodano poziom trudności Easy
  • Dodano nowe zdolności do „drzewek” Driver’ów
  • Na zadania Gildii Najemników będzie można wysyłać wszystkie Blade’y
  • Można zredukować poziom doświadczenia bohatera w tawernach co przekładać się będzie na bonusowe EXP podczas starć. Zdobyte w ten sposób doświadczenie będzie można wydawać na dodatkowe akcesoria.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *