Xenoblade Chronicles 2 sprzedaje się w Wielkiej Brytanii znacznie lepiej od poprzednika

239 0
Najnowszy ekskluzywny tytuł na Nintendo Switch – Xenoblade Chronicles 2 zalicza najlepszy debiut w historii serii na brytyjskim rynku.

Xenoblade Chronicles 2 zadebiutowało globalnie w miniony piątek. Na właśnie opublikowanej liście najlepiej sprzedających się tytułów w Wielkiej Brytanii Xenoblade Chronicles 2 zadebiutowało dopiero na 19 pozycji. Niemniej jednak jest to najlepszy debiut serii w Wielkiej Brytanii, ponieważ sprzedaż wzrosła o jedną trzecią w porównaniu do Xenoblade Chronicles X – produkcji wydanej na konsoli Wii U w 2015 roku.

Najpopularniejszą produkcją wydaną na konsoli Nintendo Switch pozostaje Mario Kart 8 Deluxe, na drugie miejsce wskoczył inny tytuł z popularnym hydraulikiem w roli głównej – Super Mario Odyssey, spychający tym samym najnowszą odsłonę Zeldy na trzecią pozycję.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Znikający Galaxy Fold

Posted by - 18 października 2019 0
Wygląda na to, że zarówno operatorzy, jak i Samsung nie docenili Polaków. Cena 9 tys. zł mogła odstraszyć niejednego/niejedną. Sęk…

Meizu M3E dla fanów Star Trek

Posted by - 31 sierpnia 2016 0
Fani Star Treka mogą szykować pieniądze, chiński producent zdecydował się na wypuszczenie limitowanej edycji smartfona Meizu M3E inspirowanego najnowszym filmem…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *