Xenoblade Chronicles 2 otrzyma nową zawartość

273 0
Xenoblade Chronicles 2 to ogromna produkcja, która z łatwością wystarczy na 80-100 godzin zabawy. Już niedługo najwięksi sympatycy dzieła Monolith Soft będą mieli kolejne powody do podróży po świecie Xenoblade Chronicles 2.

Tetsuya Takahashi – lider Monolith Soft, przekazał informacje dotyczące rozwoju i przyszłości Xenoblade Chronicles 2. Pan Takahashi  zdradził, że już niebawem produkcja zostanie wzbogacona o nowe zadania i historie przygotowane dla posiadaczy przepustki sezonowej.  Co ważniejsze wraz z najbliższą aktualizacją, oznaczoną numerkiem 1.3.0, do gry trafi nowy tryb – Advanced New Game Mode, który pozwoli nam, po ukończeniu pierwszej rozgrywki, na kolejną podróż po Alrest, tym razem jednak na nieco nowych zasadach. Więcej szczegółów na temat nowego trybu mamy poznać już niebawem. Aktualizacja 1.3.0 powinna zadebiutować w połowie lutego.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Poranki z #SuperKoderami

Posted by - 27 kwietnia 2020 0
W najbliższy poniedziałek rusza kolejny cykl darmowych webinariów Fundacji Orange dla dzieci z klas 4-6, podczas których będą mogły uczyć…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *