Xbox Game Pass z ekskluzywnymi tytułami już w dniu ich premiery!

320 0
Śmiało możemy mówić o rewolucji, Microsoft poinformował, że wszystkie tytuły na wyłączność tworzone przez wewnętrzne studia producenta trafią już w dniu premiery do usługi Xbox Game Pass!

Co to dla nas oznacza? W ramach abonamentu Xbox Game Pass, w którym już można znaleźć ponad 150 gier, otrzymywać będziemy największe „ekskluziwy” Microsoftu już w dniu ich premiery.

Zaczynając od premiery gry „Sea of Thieves”, zaplanowanej na 20 marca tego roku, otrzymacie możliwość wyboru pomiędzy zakupem gry na własność lub uzyskaniem dostępu do tytułu w ramach miesięcznego abonamentu. Planowane jest również umożliwienie dostępu na podobnych zasadach do już zapowiedzianych tytułów ekskluzywnych, w tym „State of Decay 2” i „Crackdown 3”, jak również przyszłych wydawnictw Microsoft Studios, w tym nowych części serii „Halo”, „Forza” i „Gears of War”.

„Słuchaliśmy opinii naszych klientów i to była najbardziej pożądana przez nich funkcja. Plan wydawania wszystkich nowych tytułów własnych Microsoft Studios na wyłączność dla konsoli Xbox One w usłudze Xbox Game Pass w tym samym czasie, co ich globalna premiera, ma na celu zapewnienie większej swobody wyboru sposobu, w jaki gracze korzystają z gier. Rozumiemy również jak ważnym dla graczy aspektem jest dostęp do najnowszych produkcji w atrakcyjnej cenie. Dlatego podjęliśmy prace nad nowymi możliwościami dostarczania treści naszym klientom.” – powiedział Phil Spencer, Head of Gaming w Microsoft.

Miesięczny koszt abonamentu Xbox Game Pass to 29 złotych.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

galaxy note 9

Samsung Galaxy Note9 w bieli?

Posted by - 6 listopada 2018 0
Najnowszy flagowiec Samsunga zadebiutował w czterech kolorach: niebieskim, czarnym, różowym oraz miedzianym. Wkrótce po premierze zadebiutował piąty wariant kolorystyczny –…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *