World of Warcraft: Battle for Azeroth zadebiutuje najpóźniej we wrześniu!

403 0
World of Warcraft jest już z nami od 14 lat! Przebojowa produkcja Blizzard Entertainment doczeka się niebawem kolejnego, siódmego już, dodatku – Battle for Azeroth.

Blizzard rozpoczął zbieranie zamówień przedpremierowych na rozszerzenie Battle for Azeroth. Według opublikowanych informacji dodatek do World of Warcraft zadebiutuje najpóźniej 21 września. Co ciekawe osoby, które zdecydują się na zakup gry, już teraz będą mogły wykorzystać automatyczny awans nowej postaci do 110 poziomu.

World of Warcraft: Battle for Azeroth przyniesie nam między innymi: dwa nowe kontynenty: Kul Tiras i Zandalar, podniesiony maksymalny poziom postaci do 120, 6 nowych ras (po 3 na każdą ze stron konfliktu), Fronty Wojenne – specjalne 20-osbowe rajdy inspirowane RTS-owymi korzeniami Warcrafta, ekspedycje (3 osobowe instancje) oraz unikatowy artefakt – Serce Azeroth.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Sezon zimowy w Orange

Posted by - 29 stycznia 2021 0
Od 28 stycznia klienci indywidualni, jak również biznesowi, będą mogli skorzystać ze specjalnych ofert oraz rynkowych premier. Rok 2020 udowodnił…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *