Vivo APEX to rewelacyjne wyglądający „bezramkowiec” ze Snpadragonem 845

300 0
Vivo APEX to koncepcyjny smartfon ze Snpadragonem 845 i prawdziwie bezramkową konstrukcją. Chiński producent poinformował dzisiaj, że smartfon stracił status urządzenia koncepcyjnego i trafi do regularnej sprzedaży! Jego produkcja rozpocznie się w połowie bieżącego roku.

Vivo APEX
Vivo APEX

Vivo APEX wyposażono w 5,99-calowy wyświetlacz OLED, który pokrywa aż 91% przedniego panelu! Między innymi z tego właśnie względu zdecydowano się, że kamerka do selfie będzie wysuwana z górnej krawędzi urządzenia, zabieg ten zajmie smartfonowi zaledwie 0,8 sekundy. Co ciekawe, czytnik linii papilarny zostanie umiejscowiony na ekranie urządzenia.

„Sercem” Smartfonu będzie procesor Qualcomm Snapdargon 845, więc nie musimy się obawiać o braki w wydajności. Urządzenia ma nam też zapewniać wysokiej jakości audio, a aparat główny otrzyma wsparcie Super HDR oraz SI. Producent nie ujawnił jeszcze wszystkich danych na temat urządzenia. Wciąż nie wiemy ile Vivo APEX otrzyma RAM’u, pamięci wewnętrznej czy jak pojemny otrzyma akumulator. Próżno też szukać informacji na temat ceny smartfonu.

Biorąc pod uwagę, że produkcja urządzenia jeszcze się nie rozpoczęła, możemy śmiało założyć, że premiera Vivo APEX odbędzie się najwcześniej pod koniec 2018 roku.

Vivo APEX
Vivo APEX

źródło: ithome

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *