Virgin Mobile oferuje dodatkowy pakiet Internetu

4559 0
Virgin Mobile wprowadził nową ofertę promocyjną #ZIMOWE_GIGA, w ramach której możemy aktywować dodatkowy pakiet 10 GB szybkiej transmisji danych za 9 złotych.

Virgin Mobile

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci posiadający ofertę na kartę i korzystający z taryfy #ChcęWszystko. Ważność pakietu wynosi 30 dni i nie można aktywować więcej niż jednego w danym cyklu. Wyjątkiem są osoby korzystające z pakietów #WSZYSTKO oraz #FREEMIUM. Tutaj ważność #ZIMOWE_GIGA wpisuje się w ważność tychże pakietów.

Aby aktywować pakiet należy użyć kodu *222*1# wpisując go w swoim telefonie. Pakiet pozostaje aktywny od momentu jego aktywacji do końca daty ważności. Stan zimowego giga pakietu można każdorazowo sprawdzić wybierając i zatwierdzając na klawiaturze telefonu kod *108#. Oferta obowiązuje od 6 grudnia 2017 do 28 lutego 2018.

Szczegółowy regulaminy oferty znajdziecie na: https://virginmobile.pl

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

20-lecie Wi-Fi

Posted by - 30 maja 2019 0
Dokładnie 20 lat temu temu kilka firm technologicznych stworzyło The Wireless Ethernet Compatibility Alliance (WECA). To wydarzenie uważa się za…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *