Vernee pracuje nad następcą MIX 2

513 0
Vernee MIX 2 to pierwszy „bezramkowy” smartfon w portfolio chińskiego producenta. Najnowsze informacje sugerują, że już niebawem możemy doczekać się kolejnego „bezramkowego” urządzenia z logo Vernee.

Vernee X
Vernee X

Nowa konstrukcja prawdopodobnie nazywać będzie się Vernee X. Sugeruje się, że ma być ona pod wieloma względami ulepszoną wersją modelu MIX 2.

Smartfon ma otrzymać 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli oraz ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P23. Opublikowane dzisiaj zdjęcie zdradza nam również, że smartfon otrzyma podwójny aparat do selfie. Śmiało możemy założyć, że Vernee X zostanie wyposażony w identyczny, jak w Vernee MIX 2 aparat główny składający się z dwóch 13-megapikselowych obiektywów z sensorami Sony IMX258.

Niestety na ten moment to wszystko co wiemy na temat Vernee X, jak tylko będziemy wiedzieć coś więcej damy Wam znać.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Flagowiec 5G od LG

Posted by - 26 lutego 2020 0
Koreański producent zaprezentował model V60 ThinQ 5G, czyli najnowszą odsłonę smartfona z serii V. Urządzenie jest gotowe do współpracy z…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *