vampyr

Vampyr – poznaliśmy datę premiery intrygującego RPG

238 0
Vampyr to ciekawie zapowiadająca się gra RPG tworzona przez francuskie studio Dontnod (autorów Life is Strange). Produkcja miała początkowo zadebiutować pod koniec 2017 roku, jednak jej premierę przesunięto na lato 2018. Twórcy podali wreszcie konkretną datę premiery, a my możemy już zakreślać datę w kalendarzu.

Vampyr na sklepowe póki trafi 5 czerwca. Akcja gry przenosi nas do Londynu roku 1918, kiedy to na ulicach miasta szalała epidemia grypy zwanej „hiszpanką”. Wcielamy się w uznanego lekarza Jonathana E. Reida, który po zakończeniu służby podczas I Wojny Światowej powraca do Londynu aby pomóc zapanować na rozprzestrzeniającą się chorobą. Wkrótce w nieznanych mu okolicznościach nasz bohater odkrywa, że został przemieniony w wampira.

Twórcy obiecują dojrzałą opowieść i dużą swobodę działania. Podczas rozgrywki będziemy mogli folgować swoim wampirzym żądzom lub tłumić w sobie głód krwi i chronić swoje człowieczeństwo.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Największy iSpot w Polsce

Posted by - 30 marca 2016 0
W tym tygodniu zostanie otwarty największy salon iSpot w kraju. Nowy salon iSpot Apple Premium Reseller rozpocznie sprzedaż w warszawskim…

AB dystrybutorem Ubiquiti Networks

Posted by - 5 sierpnia 2019 0
Grupa AB podpisała kontrakt dystrybucyjny dotyczący rozwiązań Ubiquiti Networks. Produkty tego amerykańskiego producenta rozwiązań sieciowych były dostępne dotąd już w…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *