Valkyria Chronicles 4 z pierwszym gameplay’em

431 0
Sega zaprezentowała pierwsze fragmenty rozgrywki z nadchodzącej produkcji – Valkyria Chronicles 4.

Przedstawiciele Segi podczas streamu na żywo zaprezentowali nam pierwsze fragmenty rozgrywki z Valkyria Chronicles 4. W trwającym niecałe trzy godziny materiale możecie znaleźć blisko 40 minut czystego gameplay’u.

Czwarta, pełnoprawna odsłona Valkyria Chronicles zadebiutuje w przyszłym roku na konsolach: PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Sympatycy jRPG’ów w nadchodzącym, 2018 roku, nie będą mogli narzekać na nudę, oprócz Valkyria Chronicles 4 na runku zadebiutują również: Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom, Project Otcopath Traveler czy Dragon Quest XI.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Wyższy poziom bezpieczeństwa

Posted by - 18 stycznia 2016 0
Właściciele firm handlowych i usługowych, a szczególnie tych z sektora finansowego czy ubezpieczeniowego, stale zadają sobie pytanie: czy ich infrastruktura…

Świąteczny Play Internet

Posted by - 5 listopada 2015 0
Play zaprezentował kolejną świąteczną promocję. Tym razem dotyczy to oferty rok za darmo w Play Internet. W ramach chętny otrzymuje…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *