Uniwersalne czytniki kart od Canyon

103 0

CNE_CMB1

Canyon przedstawił dwa kompaktowe modele czytników kart, obsługujących wszystkie popularne formaty. Czytniki współpracują z komputerami PC oraz z notebookami Windows i Mac.

– Karty pamięci są najpopularniejszymi i najbardziej wszechstronnymi sposobami zapisu i przechowywania danych. Miniaturowych, cieniutkich kart możemy używać do utrwalania zdarzeń w wideo rejestratorach samochodowych, kamerach cyfrowych oraz wszelkich urządzeniach przenośnych wspierających tę technologię. Dzięki czytnikom Canyon’a materiał z karty może być w łatwy sposób przeniesiony na dysk komputera czy notebooka – tłumaczy Adam Rosiak, Product Line Sales Manager Canyon.

Do sprzedaży wchodzą właśnie dwa modele czytników Canyon’a – CNE-Card2 (All-in-one) oraz CNE-CMB1(Combo). Pierwszy z nich obsługuje formaty CF/micro SD/SD/SDHC/SDXC/MS/Xd/M2, a drugi SD/SDHC/MMC/RS MMS/mini SD/M2/MS/MSP/MSD/MS ProDuo/microSD.

 

Interfejs USB 2.0 zapewnia szybkie połączenie z komputerem czy notebookiem. W przypadku modelu CNE-CMB1 producent zastosował hub USB (3xUSB). Co ważne wysuwane złącze USB nie zabiera dodatkowej przestrzeni, gdyż jest wkomponowane w obudowę akcesorium. Czytnik ten posiada także schowek na karty pamięci.

 Combo

Czytniki nie wymagają instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania, aby łatwo i szybko przerzucić zawartość karty na dysk komputera (Windows i Mac). Dodatkowym atutem jest kompaktowy wygląd obu modeli. Czytniki kart Canyon’a dostępne są w barwie szarości, dzięki czemu komponują się z większością urządzeń.

Ceny: 34,99 zł za oba modele

źródło: Canyon

Related Post

Nokia powraca!

Posted by - 19 sierpnia 2016 0
To, że legendarny fiński producent wraca do branży wiedzieliśmy już od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz poznaliśmy bardziej szczegółowe plany…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *