Ulefone Mix oraz Mix 2 debiutują w Polsce

338 0
Do Polski zawitały właśnie dwa nowe modele chińskiego producnta Ulefone – Mix oraz Mix 2. Obydwa smartfony dostępne są już w sprzedaży w atrakcyjnych cenach.

Ulefone Mix
Ulefone Mix
Ulefone Mix

Ulefone Mix otrzymał 5,5-calowy ekran IPS o rozdzielczości HD i tradycyjnych proporcjach 16:9. Za wydajność smartfonu odpowiada ośmiordzeniowy procesor MediaTek 6750T wspierany przez 4GB pamięci RAM. Na potrzeby użytkowników oddano 64GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować do 256 GB za pomocą kart microSD.

Na frontowym panelu znajdziemy aparat z matrycą o rozdzielczości 13 Mpix. Na aparat główny składają się dwie matryce o rozdzielczości: 13 Mpix i 5 Mpix wspierane podwójną diodą LED.

Za czas pracy Ulefone Mix odpowiada bateria o pojemności 3300 mAh. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat.

Ulefone Mix 2
Ulefone Mix 2
Ulefone Mix 2

Równolegle z Ulefone Mix na polskim rynku pojawia się budżetowy smartfon z 5,7-calowym ekranem o proporcjach 18:9 – model Mix 2. Na jego wyposażeniu znalazł się m.in. procesor MediaTek 6737, 2 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia do 128GB), aparat 8 Mpix (przód) oraz 13 Mpix i 5 Mpix (tył).

Ulefone Mix 2 pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0.

Ulefone Mix wyceniono 699 złotych natomiast Ulefone Mix 2 na 549 złotych.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Biznesowe telefonowanie w chmurze

Posted by - 19 października 2021 2
Wraz z rozwojem firmy konieczny jest rozwój infrastruktury teleinformatycznej, w tym najważniejszego elementu biznesu, czyli komunikacji telefonicznej wewnątrz firmy oraz…

Twoja firma na biznesowej linii

Posted by - 27 sierpnia 2015 0
  Technologia w służbie biznesu pozwala na chwilę oddechu zapracowanym managerom i właścicielom firm, których kalendarz spotkań poza biurem jest…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *