Twórcy Gears of War 4 pracują nad nowym IP!

202 0
The Coalition – studio odpowiedzialne za najnowszą odsłonę serii Gears of War, pracuje nad zupełnie nową marką przeznaczoną wyłącznie na konsolę Xbox One.

Firma Storylab, która jest partnerem The Coalition poinformowała, że obecnie pracuje z wewnętrznym studiem Microsoftu nad zupełnie nową marką. O jaki dokładnie tytuł chodzi? Tego niestety nie wiemy.

Gears of War 4 zadebiutowało w październiku 2016 roku, dzisiejsze informacje z pewnością nie napawają optymizmem najwierniejszych sympatyków serii. Praca nad nowym IP oznacza, że na kolejną część przygód „JD” Fenixa jeszcze sobie poczekamy.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Co piszczy w FTTH

Posted by - 11 lutego 2015 0
Rozpoczęła się doroczna konferencja FTTH Rady Europy, która po raz pierwszy jest organizowana w Polsce. Wydarzenie to objęli patronatem: Minister…

Kolejne Szalone dni w Orange

Posted by - 20 maja 2015 0
„Szalone Dni” to cykliczna promocja w Orange. Tym razem dostępna jest dla klientów indywidualnych i „Tniemy Ceny” dla biznesu.   Dostępne…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *