Trening w każdych warunkach

128 0

 

BackBeat FIT
BackBeat FIT

 

Firma Plantronics przedstawia lekkie i odporne na wilgoć i pot słuchawki dla aktywnych i intensywnie ćwiczących użytkowników. Model BackBeat FIT dostępny jest w trzech kolorach – czerwonym, zielonym i niebieskim.

 

Od daty globalnej premiery tych designerskich słuchawek minęło trochę czasu, niemniej produkt ten wciąż jest doceniany przez użytkowników, zaś polscy klienci mogą go znaleźć na półkach sieciowych sklepów z elektroniką użytkową. Popularność modelu BB FIT jest wynikiem zastosowania specjalnych, elastycznych materiałów, które dopasowują się do kształtu głowy ćwiczącego dając mu poczucie komfortu i stabilności konstrukcji. Jednocześnie zaś są lekkie i odporne na wodę i pot za sprawą powłoki P2i, którą stosuje także wojsko do maskowania i ochrony sprzętu. Możemy zatem ćwiczyć w każdych warunkach atmosferycznych, podczas deszczu oraz w wilgotnym klimacie. Dla bezpieczeństwa producent wyposażył akcesorium w odblaskowy element zwiększający widoczność po zmroku, a specjalna wkładka dokanałowa została zaprojektowana tak, aby użytkownik nie był całkiem odizolowany od zewnętrznych dźwięków i miał świadomość ewentualnego zagrożenia.

 

Odtwarzanie muzyki odbywa się za pośrednictwem bezprzewodowej technologii Bluetooth, która nie ogranicza ćwiczącego plątaniną kabli, zapewniając mu optymalną swobodę ruchów. Stereofoniczne brzmienie, wyraziste basy i głębia dźwięku to koronne cechy akcesorium. Słuchawki sparowane ze smartfonem potrafią nieprzerwanie odtwarzać muzykę przez osiem godzin, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi możemy prowadzić rozmowę telefoniczną przez sześć godzin. Specjalny tryb hibernacji włącza się automatycznie, gdy słuchawki znajdą się poza zasięgiem telefonu. Samo nawigowanie funkcjami jest także niezwykle wygodne. Odbieranie i kończenie rozmowy odbywa się bez potrzeby dotykania smartfona. Służą do tego czytelnie oznaczone elementy słuchawek.

 

W zestawie znajdziemy ponadto estetyczny futerał oraz odblaskowy pokrowiec na smartfona do przytwierdzenia na ramię ćwiczącej osoby.

 

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *