Toughpad FZ-M1 to tablet z kamerą termowizyjną za ponad 12 tysięcy złotych!

461 0
Panasonic zaprezentował specjalistyczny, wytrzymały tablet Toughpad FZ-M1 z kamerą termowizyjną FLIR Lepton i wzmocnioną konstrukcją.

Panasonic Toughpad FZ-M1
Panasonic Toughpad FZ-M1

Kluczowym elementem tabletu Toughpad FZ-M1 jest kamera termowizyjna FLIR Lepton. Dzięki niej urządzenie daje możliwość tworzenia i przetwarzania obrazów termicznych w czasie rzeczywistym. Kamera oferuje rozdzielczość 160 x 120 i obrazowanie w zakresie temperatur od -20 do +400 stopni Celsjusza (+/- 5 stopni).

Panasonic Toughpad FZ-M1 wyposażono ponadto w 7-calowy ekran oraz procesor Intel 6. generacji (do wyboru: Intel Core lub Atom Core). Według danych producenta, wbudowana bateria zapewnia do 8 godzin pracy. Jednocześnie w trybie Hot Swap baterię można wymienić i urządzenie jest zdolne do dalszej pracy. Całość pracuje pod kontrolą systemu Windows 10 Pro.

Choć cena Toughpad FZ-M1 może przyprawić o zawrót głowy to należy pamiętać, że jest to sprzęt w głównej mierze przeznaczony do specjalistów w takich dziedzinach jak: budownictwo, lotnictwo, przemysł naftowy i gazowy, czy nawet służby ratunkowe i straż pożarna.

Panasonic Toughpad FZ-M1 trafi do sprzedaży pod koniec lutego, jego ceny zaczynają się od 12,600 złotych.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *