The Elder Scrolls: Legends otrzymuje nowy dodatek

345 0
Dzisiaj premierę ma „Powrót do Mechanicznego Miasta”, czyli najnowszy dodatek do gry karcianej The Elder Scrolls: Legends.

„Powrót do Mechanicznego Miasta” niesie ze sobą nową historią w trybie dla jednego gracza, podzieloną na trzy akty i 35 misji. Dodatek zaoferuje nam również 58 nowych kart oraz nowe mechaniki i liczne usprawnienia rozgrywki. Pełną listę nowości i zamian znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Jeśli od razu zdecydujecie się na zakup całego dodatku to musicie liczyć się z wydatkiem 19,99$. Możecie też kupować poszczególne akty oddzielnie za 7,99$ lub 1000 sztuk złota zdobytego w grze.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Nowe tablety Lenovo na MWC

Posted by - 2 marca 2015 0
Lenovo zaprezentował trzy nowe tablety dla użytkowników indywidualnych: 2 tablety z serii A z systemem Android — Lenovo TAB 2 A8 i A10-70 — oraz ideapad…

T-Mobile zwróci klientom pieniądze

Posted by - 14 stycznia 2016 0
T-Mobile bezprawnie poinformował konsumentów o podwyższeniu abonamentu – stwierdził Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów i zobowiązał operatora do wypłacenia klientom…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *