The Division 2 w produkcji!

295 0
Ubisoft postanowił dzisiaj solidnie nas zaskoczyć i zapowiedział kontynuację swojej przebojowej, sieciowej produkcji – The Division.

Nad The Division 2 pracować będzie ten sam zespół, który przygotował pierwszą odsłonę , czyli studio Massive Entertainment, otrzymają oni jednak wsparcie aż pięciu oddziałów należących do francuskiego producenta: Ubisoft Reflections, Red Storm Entertainment, Ubisoft Annecy, Ubisoft Shanghai oraz Ubisoft Bucharest.

Twórcy zdradzili, że The Division 2 działać będzie na „podrasowanej” wersji silnika Snowdrop Engine. Na więcej informacji musimy poczekać do tegorocznych targów E3, to właśnie tam dojdzie do pierwszych oficjalnych pokazów gry.

Warto też wspomnieć, że Massive Entertainment nie zamierza porzucać pierwszej odsłony The Division. W ciągu najbliższych miesięcy na graczy czekają jeszcze dwie duże aktualizacje, które wprowadzą do gry nowe wyzwania i poprawki dedykowane konsoli Xbox One X.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *