Technikalia.pl, nowy sklep internetowy dla fanów technologii

346 0

Technikalia.pl to nowy sklep internetowy, który ma w swojej ofercie ponad 50 000 produktów należących do szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. Sklep oferuje różnorodny asortyment, począwszy od znanych i cenionych marek, po te mniej znane, ale spełniające potrzeby klientów. Logistykę magazynowo-sprzedażową obsługują największe firmy dystrybucyjne w Polsce tj. AB, ALSO, ABC DATA czy KOMSA. Technikalia.pl daje możliwość zakupów bez rejestracji, na raty oraz przez system płatności on-line – Dotpay.

Design sklepu jest przejrzysty i intuicyjny, dzięki temu wyszukanie produktu jest bardzo łatwe. Produkty zostały przypisane do ośmiu, różnych podkategorii: Komputery i tablety; Telefony i GPS; Strefa gracza; Telewizory i RTV; Foto i kamery; Sport i zdrowie; AGD oraz Inteligentny dom. Ponadto na stronie głównej znajdują się cztery zakładki, w których zawarte są aktualne promocje, wyprzedaże tj. GORĄCA SZTUKA, TANIEJ SIĘ NIE DA, OFERTA TYGODNIA i OFERTA MIESIĄCA.

– Współpracujemy z największymi dystrybutorami w Polsce i Europie Wschodniej, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować dostępność towarów oraz ich szybką wysyłkę. Nastawiamy się zarówno na indywidualnych klientów, jak i tych instytucjonalnych. Co tydzień zmieniamy ofertę, by była aktualna i adekwatna do trendów technologicznych i potrzeb rynkowych. Nie zamierzamy walczyć cenowo z największymi sieciami, jednak zależy nam na tym, by u nas klient czuł się dowartościowany jakością obsługi i otrzymał produkt dobrze dopasowany do swoich potrzeb. Oferujemy pomoc i wsparcie merytoryczne przed zakupem – mówi Tomasz Cieślak, CEO Technikalia.pl.

Related Post

Kolejny ZenBook Pro od Asusa

Posted by - 2 kwietnia 2015 0
ASUS zaprezentował ultrabooka ZenBook Pro UX501. Urządzenie posiada procesor Intel Core i7, kartę graficzną GeForce GTX 960M oraz szybki dysk SSD…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *