Techland wprowadza kolejne nowości do Dying Light

596 0
Zrzut#2 to kolejne darmowe DLC, które właśnie trafiło do Dying Light. Tym razem twórcy przygotowali dla nas tłumik do pistoletu i specjalną amunicję.

W czerwcu bieżącego roku Techland zapowiedział dalsze wsparcie dla Dying Light i ogłosił, że w ciągu 12 miesięcy gracze otrzymają 10 darmowych rozszerzeń.

Za nami już zrzut#0 – dodający nowych przeciwników oraz zrzut#1, dzięki któremu do świata gry zawitały nowe narzędzia mordu. Właśnie zaprezentowany zrzut#2 wprowadza do gry tłumik do niemieckiego i amerykańskiego pistoletu 9mm, co pozwoli nam na cichą eliminację przeciwników. Tłumik nie „zużywa się” i możemy go używać do woli, jedynym ograniczeniem jest specjalna amunicja, którą najczęściej znajdziemy w opuszczonych wozach policyjnych.

Warto przypomnieć, że Techland niedawno ogłosił samodzielne rozszerzenie do Dying Light zatytułowane – „Bad Blood”, które skupiać się będzie na pojedynkach PvP. Więcej możecie przeczytać o nim tutaj.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

There are 1 comments

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *