Surface Book 2 trafia do oficjalnej sprzedaży w Polsce

611 0
Surface Book 2 swoją premierę miał jesienią 2017 roku i już wówczas Microsoft poinformował, że urządzenie trafi do sprzedaży na polskim rynku. Tak się też stało i wszyscy, którzy poszukują ultra-wydajnego narzędzia do pracy mogą nabyć już Surface Book 2.

Surface Book 2 może pochwalić się 13,5-calowym ekranem w technologii PixelSense o rozdzielczości 3000 x 2000 (267 PPI) i proporcjach 3:2. Za wydajność urządzenia odpowiada: procesor Intel Core i5 lub i7 (w zależności od wybranego modelu) oraz 8 GB lub 16 GB pamięci RAM. Na pokładzie urządzenia znajdziemy również dedykowany układ graficzny zaprojektowany przez firmę NVIDIA GeForce.

Laptop waży nieco ponad 1,5 kilograma, a jego ekran można bez problemu odłączyć od klawiatury i pracować na nim jak na tablecie. Surface Book 2 może pochwalić się również długim czasem pracy na jednym ładowaniu, który sięga nawet 17 godzin.

Najnowszy przedstawiciel linii urządzeń Surface działa pod kontrolą systemu Windows 10. Do pracy z Surface Book 2 możemy wykorzystać również nowe pióro Surface Pen, które obsługuje 4096 poziomów nacisku, rozpoznaje ruchy nadgarstka użytkownika i pozwala na precyzyjne cieniowanie i rysowanie. Dodatkowo, dzięki umieszczonemu na drugim końcu urządzenia przyciskowi pełniącemu funkcję gumki, możemy wprowadzać natychmiastowe korekty w praktycznie każdym dokumencie.

Surface Book 2 w Polsce można kupić w kilku konfiguracjach. Ceny zaczynają się od 7599 złotych. W Sklepie Microsoft’u do przedsprzedaży trafiła również większa wersja Surface Book 2, z ekranem 15-cali.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Nowe notebooki od Lenovo

Posted by - 27 maja 2015 0
Lenovo zaprezentowało trzy nowe notebooki dla użytkowników indywidualnych ceniących proste i funkcjonalne wzornictwo: Lenovo Z41, Lenovo Z51 i ideapad 100.  Lenovo ideapad…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *