Startuje przedsprzedaż Xperii XZ2 – PlayStation 4 do zgarnięcia z flagowcem!

259 0
Właśnie startuje przedsprzedaż najnowszego flagowego smartfona japońskiego producenta – Xperii XZ2. Z tej okazji Sony przygotowało dla nas rewelacyjną promocję, w której do zgarnięcia jest konsola PlayStation 4!

Sony Xperia XZ2

Sony wraz z partnerami przygotowali promocją, w ramach której każdy kto sięgnie po smartfon Xperię XZ2 w ramach przedsprzedaży otrzyma dodatkowo konsolę PlayStation 4 z dyskiem o pojemności 500 GB oraz trzy gry PlayLink: „Wiedza To Potęga”, „Ukryty Plan” oraz „To Jesteś Ty”. Wszystko to w cenie premierowej smartfonu wynoszącej – 3599 złotych.

Jeśli jesteście zainteresowani to musicie się spieszyć bo oferta jest ograniczona. Zestawy możecie zamawiać w następujących sklepach:

  • Od 12 marca do 6 kwietnia (lub do wyczerpania zapasów) w sklepie internetowym RTV Euro AGD (www.euro.com.pl), Saturn (www.saturn.pl), MediaMarkt (www.mediamarkt.pl), Allegro Strefa Marek – wyłącznie w Oficjalnym Sklepie Sony Mobile prowadzonym przez M-point, Media Expert (www.mediaexpert.pl), Komputronik (www.komputronik.pl), X-kom.pl (www.x-kom.pl), Neonet.pl (www.neonet.pl), Redcoon (www.redcoon.pl), a także w sieci Sony Centre – w sklepie internetowym www.scentre.pl i w sklepach stacjonarnych Sony Centre.

  • Od 16 marca do 6 kwietnia (lub do wyczerpania zapasów) smartfon wraz z zestawem promocyjnym w sklepach internetowych sieci operatorskich – Plus (www.plus.pl), T-Mobile (www.tmobile.pl) oraz Play (www.play.pl)

Smartfon Xperia XZ2 do sprzedaży trafi 6 kwietnia 2018 roku w cenie 3599 zł. Xperia XZ2 dostępna będzie w wersji Single SIM w sieci Orange, Plus i Play, a w wersji Dual SIM w sieci T-Mobile i na rynku otwartym.

Więcej informacji o Xperii XZ2 znajdziecie tutaj, natomiast ciekawostki o konsoli PlayStation 4 możecie przeczytać w naszym artykule.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Telewizor od OnePlus

Posted by - 11 lipca 2019 0
OnePlus planuje wejść na rynek dużych ekranów z ich własnym zestawem TV. Firma początkowo zaprezentowała zestaw we Wrześniu i później…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *