StarCraft jest nam już 20 lat! Blizzard rozdaje prezenty!

606 0
StarCraft to kawał historii współczesnego gamingu i jedna z najlepszych gier z gatunku RTS. Już 31 marca obchodzić będziemy 20-lecie serii, z tej okazji Blizzard przygotował upominki dla sympatyków wszystkich swoich gier.

Z rozrzewnieniem wspominam swoje przygody z pierwszą odsłona StarCrafta. Znakomita historia, wciągający świat, bohaterowie, którym się dopingowało (bądź przeklinało), no i te cinematiki, poezja. Wówczas myślałem, że to szczyt możliwości technologicznych. Blizzard z okazji 20-lecia serii przygotował dla nas prezenty.

Gracze Overwatch, którzy zalogują się do gry między 6 marca a 4 kwietnia otrzymają limitowaną skórkę dla Czarnej Wdowy – „Sarah Kerrigan Ghost”. W Diablo 3 otrzymamy specjale „zwierzątko” – „Dominion’s Revenge”. Również w Heroes of The Storm wystarczy zalogować się do gry pomiędzy 27 marca a 7 kwietnia, aby odebrać okolicznościowe portrety: Zergów, Terran i Protosów.

W World of Warcraft (od 31 marca do 6 kwietnia) musimy zasalutować jednemu ze zwierzątek inspirowanych StarCraftem jak: Zergling, Grunty, Mini Thor, Baneling lub Zeradar, aby otrzymać achievment – “Salute to StarCraft”.

W najpopularniejsze karciance na świecie – Hearthstone, będziemy musieli wziąć udział w karczemnej bójce inspirowanej StarCraftem (21 – 25 Marzec), w nagrodę otrzymamy 3 pakiety kart z dodatku „Koboldy i Katakumby”.

Co więcej, 31 marca Blizzard opublikuje film poświęcony serii StarCraft i jej najbardziej zagorzałym fanom – StarCraft is Life: A Celebration. Jak Wy wspominacie swoje chwile z pierwszą odsłoną kultowego RTS’a? Poniżej wspomniany szczyt możliwości technologicznych.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *